Partneri a sponzori - Matej Tóth, slovenský reprezentant v chôdzi


Slovenská sporiteľňa ( Generálny partner ) / www.slsp.sk

Matej Tóth bankuje so Slovenskou sporiteľňou a ďakuje, že dokážete VERIŤ.

Dôvera ( Hlavný partner ) / www.dovera.sk

Matej Tóth je poistenec zdravotnej poisťovne Dôvera. Podporuje projekty Dôverun, Bojovníci za zdravie, Dôvera pomáha diabetikom, Moja krvná skupina.

Toyota / www.toyota.sk

Na ceste do Tokia ma podporuje svetová značka číslo 1 - Toyota. Jazdím na hybridnej Toyote Rav 4 a na sústredenia využíva celá naša tréningová skupina Toyotu Proace Verso.

O2 / www.o2.sk

Matej Tóth telefonuje v sieti O2 a používa internet na doma O2 a O2 TV.

Adidas / www.adidas.sk

Matej Tóth trénuje a preteká v teniskách a oblečení Adidas.

Protetika / www.protetika.sk

Filozofia spoločnosti PROTETIKA je založená na príbehoch reálnych ľudí, ktorým handikep pohybu mení celý život. Či už im v pohybe bráni zdravotný stav, alebo citlivé chodidlá nôh, PROTETIKA plní svoje dlhodobé základné poslanie – urobiť život pre každého lepší, zdravší, komfortnejší.

Marsann / www.marsann.sk

Zlatý partner Lenovo.

Koval system / www.kovalsystems.com

VÝROBKY PRE BEZPEČNOSŤ, KOMFORT A PRODUKTIVITU PRÁCE. Od začiatku bola orientácia výrobného programu udávaná aktuálnymi trendmi v oblasti produkcie bankovej techniky - najmä mechanického zabezpečenia bankových pracovísk, prostriedkov na uloženie a uschovanie dennej peňažnej hotovosti, ľahkej trezorovej techniky a archívnej technológie. Nové ppožiadavky trhu neskôr podnietili rozšírenie sortimentu o vysoko sofistikované produkty, ako napríklad automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty a iné. Vďaka vysokej kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Ďakujem za podporu firmám:

Trade crew (X-Bionic, X-Nutrio, ON) a Garmin.